KOLESARSKI KLUB SOČA KOBARID Seznam forumov
KOLESARSKI KLUB SOČA KOBARID
Kolesarstvo



Odgovori na to temo
Priprave NOVIGRAD 2018
Administrator foruma

Pridružen/-a: 13.02. 2008, 17:38
Prispevkov: 725
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Pozdravljeni!

Čas je da začnemo malo študirat glede priprav za leto 2018. Jani mi je poslal e-mail, da bodo v letošnjem letu organizirali priprave znotraj njihovega kluba.

Zato mi je dal e-mail od hotela g. Alana, ki ureja priprave za skupine. Poslal sem mu sporočilo, da nas zanimajo priprave v mesecu marcu 2018. Podakl mi je termine, noben termin ni čez vikend, ker je že vse zasedeno. Termini so 4 dnevni.

Termini so:

04.03. do 08.03

11.03. do 15.03

18.03. do 22.03

Prosim če v roku 1 tedna poveste kateri termin izberemo in kateri gremo, da lahko rezerviram sobe.

Gre pa se v hotel Maestral Novigrad (4 dni).

Lep pozdrav, Matevž
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom matevžPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 15.02. 2008, 18:27
Prispevkov: 1085
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Mogoče bi bilo za preverit, če je Laguna fraj čez vikend? Jaz sicer verjetno ne tokrat ne bom šel.
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ErženPošlji zasebno sporočilo
priprave
Administrator foruma

Pridružen/-a: 13.02. 2008, 17:38
Prispevkov: 725
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Laguna te tud polna, sicer ne v seh terminih, mi še naknadno sporoči, kateri vikend termini so na voljo
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom matevžPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 07.01. 2011, 16:12
Prispevkov: 510
Kraj: Magozd
Odgovori s citatom
Ajej saj bo hmal kar marca za rezervirat... Jst bi tud rajš da je še čez vikend, če se da kaj u Laguni zrihtat... Pa verjetno boljš začetk marca, da ni že pozno in so že okoli Udin dirke... Smile

_________________
"Shut up legs! Do what I tell you to do!"
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ReepsaagPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
priprave
Administrator foruma

Pridružen/-a: 13.02. 2008, 17:38
Prispevkov: 725
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Za laguno tud ne vem nč sem mu še 1x pisal. Meni mi je v bistu vseeno kater termin tud med tednom mi ni problema, kak dan dopusta pač več gre:)

Drgač pa čim več interesentov naj se tle gor napiše bomo že dobil kej.
Če se pa katermu da lahko tud kje drugje vpraša za kak hotel oziroma nastanitev.

lp
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom matevžPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 16.02. 2008, 00:00
Prispevkov: 109
Kraj: Zatolmin
Odgovori s citatom
Grem, glede termina mi je vseeno.

Lp
Nejc
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom NejcKPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 15.02. 2008, 18:27
Prispevkov: 1085
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Na priprave se tokrat odpravljamo v lastni režiji. Zaradi zasedenosti Hotela Maestral se tokrat prestavljamo v Hotel Diamant v Poreču, ki naj bi bil primerljiv, ima tudi notranji bazen.
http://www.valamar.com/en/hotels-porec/valamar-diamant-hotel

Cena polpenziona dvoposteljni sobi je 36EUR, v enoposteljni pa 46EUR.

Termin: 7. ali 8.3. - 11.3.2018. Prihod je v sredo ali četrtek, po želji.

Prosim, da se čim prej izjasnite, kdo je zainteresiran, ker bo potrebno rezervirati.

Ko dobim povratno informacijo iz Hotela, sporočim, do kdaj je potrebno rezervirati.

lp,Nejc
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ErženPošlji zasebno sporočilo


Pridružen/-a: 07.01. 2011, 16:12
Prispevkov: 510
Kraj: Magozd
Odgovori s citatom
Če je dost dobr, da ima Bahrain Merida dol priprave, zna bit da bo tud za nas ured Very Happy

_________________
"Shut up legs! Do what I tell you to do!"
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ReepsaagPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo
priprave
Administrator foruma

Pridružen/-a: 13.02. 2008, 17:38
Prispevkov: 725
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Super ej, fajn sprememba!!!!

Mene itak štej zraven (cela familja), povem ti al od srede al četrtka)
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom matevžPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 16.02. 2008, 00:00
Prispevkov: 109
Kraj: Zatolmin
Odgovori s citatom
Fino, se vidmo!
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom NejcKPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 30.09. 2010, 13:46
Prispevkov: 272
Odgovori s citatom
tudi zainteresiran

_________________
It doesn't get easier
you just get better
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom LescharPošlji zasebno sporočilo


Pridružen/-a: 15.02. 2008, 18:27
Prispevkov: 1085
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Informacija za familije. V Hotelu ni več kot dvoposteljnih sob. Nam pa bojo rezervirali za familije, dve sosednji sobi.
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ErženPošlji zasebno sporočilo


Pridružen/-a: 15.02. 2008, 18:27
Prispevkov: 1085
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Še nekaj informacij:
- cena: 36 EUR za dvoposteljno in 46 EUR za enoposteljno sobo. Otroci do 2 let brezplačno, 2-12 let 50%
- V ceni je vštet: polpenzion, uporaba bazna, uporaba fitnesa in pijača dobrodošlice.
- do 31.10. moramo poslati rooming. Se pravi do takrat naj bi vedeli kdo gre in za koliko dni (od srede ali četrtka). Zadnje spremembe lahko delamo še do 30 dni pred prihodom. Kasneje se večje odpovedi plača v celoti. Za kakšno osebo ali dve naj ne bi bil problem.
- parking je plačljiv in sicer 3 EUR na dan Evil or Very Mad
- v hotelu je soba za kolesa itd. Naj bi bil najbolj kolesarski hotel v Istri.

Prosim, da je do 31.10. vsi zainteresirani izjasnite glede odhoda, termina in sob.

lp,Nejc
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ErženPošlji zasebno sporočilo


Pridružen/-a: 16.02. 2008, 00:00
Prispevkov: 109
Kraj: Zatolmin
Odgovori s citatom
7. - 11. 03.
Glede eno ali dvoposteljne sobe mi je vseeno.

Lp
Nejc
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom NejcKPošlji zasebno sporočiloPošlji E-sporočilo


Pridružen/-a: 15.02. 2008, 18:27
Prispevkov: 1085
Kraj: Kobarid
Odgovori s citatom
Evo, izpogajal še brezplačni parking!
Poglej uporabnikov profilNajdi vse prispevke pod imenom ErženPošlji zasebno sporočilo
Priprave NOVIGRAD 2018
Ne, ne moreš dodajati novih tem v tem forumu
Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Ne, ne moreš urejati svojih prispevkov v tem forumu
Ne, ne moreš brisati svojih prispevkov v tem forumu
Ne ne moreš glasovati v anketi v tem forumu
Časovni pas GMT + 1 ura, srednjeevropski - zimski čas  
Stran 1 od 4  

  
  
 Odgovori na to temo